Adwokat Niemcy - Polski Adwokat w Berlinie

Polski adwokat w Berlinie

Planują Państwo wyjazd do Niemiec w najbliższym czasie w celach zarobkowych lub po prostu – turystycznie? Może przebywają już Państwo na terenie Berlina lub okolic i potrzebują fachowej pomocy prawnej od adwokata w Niemczech? W Kancelarii Adwokackiej Sebastiana Mullera można otrzymać profesjonalną poradę i wsparcie.

Polski adwokat w Niemczech

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze, gdy potrzebna jest pomoc prawna czy porada związana z zawiłościami prawnymi. Zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa, które dotyczą życia codziennego. Oferujemy pomoc w zakresie prawa pracy, prawa karnego, prawa rodzinnego, jak i prawa socjalnego. Adwokat Sebastian Muller, prowadzący kancelarię w Berlinie, posiada wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat niemieckiego systemu prawnego. Dzięki znajomości wymiaru sprawiedliwości naszego zachodniego sąsiada, jest w stanie pomóc w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.

Adwokat prawa pracy – Niemcy

Pracują Państwo na terenie Niemiec i spotkali się z nieuczciwym zachowaniem ze strony pracodawcy? Zostali Państwo niesłusznie zwolnieni z pracy lub nie otrzymali należnego wynagrodzenia? Polscy adwokaci w Berlinie z kancelarii Sebastiana Mullera pomagają w rozstrzygnięciu sporów pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, jak i dochodzeniu swoich praw.

Polski adwokat w Berlinie – prawo karne

Jeśli są Państwo w konflikcie z prawem niemieckim, należy bezzwłocznie udać się po poradę do adwokata, który pomoże podjąć odpowiednie kroki w celu wyjaśnienia czy też obrony. Nasza kancelaria w Niemczech pomaga w różnego typu sprawach, związanych z prawem karnym oraz podejmuje się prowadzenia spraw w toku sądowym.

Pomoc z prawa rodzinnego – polski adwokat w Niemczech

Wiele sytuacji, z którymi zgłaszają się do nas klienci, dotyczy spraw związanych z prawem rodzinnym na terenie Niemiec. Jeśli i Państwo potrzebują pomocy w tym zakresie, oferujemy fachową poradę, jak i wsparcie w rozstrzygnięciu sporów. Pomagamy przy sprawach rozwodowych, ustaleniu alimentów czy innych sytuacjach osobistych.

Polski adwokat i pomoc socjalna na terenie Niemiec

Przysługuje Państwu zasiłek dla bezrobotnych lub chcą Państwo uzyskać pomoc społeczną na terenie Niemiec? Kancelaria adwokacka Sebastiana Mullera rozpatruje wszelkie sprawy związane z prawem socjalnym, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie pomóc w najbardziej skomplikowanych sytuacjach.