Usługi

Obowiązek przestrzegania prawa istnieje nie tylko w kraju stałego zamieszkania, ale także w czasie pobytu za granicą czy podjęciu pracy poza terenem Polski, jednak poszanowanie praw przyjezdnych czy nowo zatrudnionych również powinno zostać odpowiednio zachowane. Zdarzają się jednak sytuacje, w których polscy obywatele stają w konflikcie z prawem, zostają niesprawiedliwie zwolnieni z pracy czy doświadczają problemów rodzinnych z prawnego punktu widzenia. Na zgłoszenie się po pomoc do niemieckojęzycznych kancelarii decydują się pojedyncze osoby, z obawy o kłopoty w komunikacji. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Kancelaria Adwokacka Sebastian Muller z siedzibą w Magdeburgu oferuje pomoc prawną dla Polaków w Niemczech.

Bezpłatna wstępna konsultacja bez ryzyka kosztów

Skorzystanie z pomocy prawnika jest często uciążliwe i w większości przypadków wiąże się z kosztami i ryzykiem, które są nie do przewidzenia. Szczególnie, gdy chodzi o pieniądze w sprawach prawnych – a tak zazwyczaj jest – każdemu zależy na wykluczeniu dalszego ryzyka kosztów. Dlatego kancelaria adwokacka Sebastiana Müllera oferuje niewiążące, uczciwe i bezpłatne badanie wstępne w przypadku wszystkich pytań prawnych. Daje to Państwu możliwość podjęcia uzasadnionej decyzji o dalszych krokach – bez konieczności ponoszenia ryzyka kosztowego.

Szybka odpowiedz

W sporach prawnych zawsze chodzi o czas. Aby nawet pilne pytania zostały szybko wyjaśnione, otrzymacie Państwo naszą odpowiedź w najbliższym możliwym czasie – w ciągu 24 godzin.

100 % Online – zawsze dostępni

Działamy na terenie całych Niemiec i reprezentujemy Państwa interesy bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystkie dokumenty można nam wygodnie przesłać za pomocą komputera, smartfona, tabletu lub pocztą. My zajmiemy się resztą i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem i mailem.

Nieważne, czy mieszkacie Państwo w Niemczech, w Polsce czy nawet w innym kraju. Macie Państwo polskojęzycznego adwokata pod ręką, który zajmie się problemem na miejscu.

Wolicie Państwo tradycyjną wizytę w kancelarii? Nie ma problemu, jest to również możliwe po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Porady prawne w Niemczech bez bariery językowej

Brak znajomości prawa niemieckiego lub utrudniony kontakt w języku niemieckim sprawia, że osoby potrzebujące pomocy często są zdane na siebie. Dlatego my wyciągamy pomocną dłoń i oferujemy opiekę prawną dla każdego, kto potrzebuje takiego wsparcia. Proponujemy pomoc prawną w Niemczech w zakresie prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa socjalnego oraz prawa karnego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy na temat prawa niemieckiego, jesteśmy w stanie pomóc w najbardziej wymagających sprawach. Doskonale orientujemy się w zawiłościach prawnych, jak i aktualnych zmianach, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowelizacjami. To z kolei pozwala nam poradzić sobie z każdą sprawą.

Polskojęzyczni prawnicy w Niemczech

Jesteśmy rozwiązaniem dla każdego, kto potrzebuje wsparcia prawnego, jednak obawia się, że ze względu na różnice językowe może nie zrozumieć zawiłych sformułowań prawa niemieckiego. Dodatkowy stres nie jest tu potrzebny. Nasze usługi wykonujemy kompleksowo, dokładnie wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną w Niemczech, która w wielu sytuacjach może okazać się nieoceniona.