Radca Prawny w Niemczech

Polski radca prawny w Niemczech

Wiele sytuacji w codziennym życiu może wymagać wsparcia prawnego, którego najlepiej szukać u rady prawnego. W Niemczech mogą Państwo skorzystać z usług kancelarii adwokackiej Sebastiana Mullera. Polski radca prawny oferuje porady z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa socjalnego, a także prawa karnego.

Radca prawny z językiem polskim na terenie Niemiec

Jeśli znajdują się Państwo w sytuacji, która wymaga zasięgnięcia porady prawnej u specjalisty, mogą Państwo skorzystać z naszych usług. Udzielenie sugestii dotyczących prawa niemieckiego w konkretnej sprawie nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Co ciekawe, istnieje możliwość skorzystania z usług radcy prawnego w Niemczech za darmo. Darmowe porady prawne, dzięki odpowiednim uregulowaniom w prawie niemieckim, mogą zostać przyznane po wypełnieniu odpowiedniego wniosku (dostępnego na naszej stronie) oraz dostarczeniu konkretnych dokumentów. W tym celu należy dostarczyć:

  • kopię umowy najmu,
  • wyciąg bankowy, najlepiej z ostatnich 3 miesięcy,
  • dowód o wysokości dochodu,
  • kopia decyzji, jeśli pobierają Państwo zasiłek rodzinny „Kindergeld”.

Wypełniony wcześniej wniosek wraz z wymienionymi dokumentami, należy złożyć właściwemu sądowi rejonowemu „Amtsgericht” do działu „Beratungsstelle”. Decyzja o przyznaniu darmowej pomocy doradczej zależna jest od oceny sądu czy nie są Państwo w stanie pokryć jej kosztów. Na potwierdzenie otrzymają Państwo zaświadczenie, które uprawnia do skorzystania z takiej pomocy. W razie pytań czy niejasności, nasz radca prawny w Niemczech także jest w stanie pomóc.

Radcy prawni Niemcy – szybka porada

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w szybszym terminie i nie mają czasu na złożenie wniosku o darmową pomoc lub nie została ona przyznana, mogą Państwo skorzystać z naszych płatnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w najbardziej złożonych sytuacjach.