Polski prawnik w Niemczech

Pomoc prawna na terenie Niemiec jest dostępna nie tylko w niemieckojęzycznych kancelariach prawniczych. Sebastian Muller, polski prawnik w Niemczech od lat prowadzi Kancelarię Adwokacką na terenie Berlina i Magdeburga. Zatrudnieni w niej prawnicy świadczą usługi prawnicze z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa socjalnego, jak i prawa karnego. Duże doświadczenie oraz doskonała znajomość prawa niemieckiego sprawiają, że prawnicy pomogą Państwu w każdej sytuacji.

Sebastian Muller – polski prawnik Niemcy

Kancelaria Adwokacka prowadzi doradztwo prawnicze, jak i zajmuje się sprawami związanymi ze sporami, niesłusznymi zwolnieniami z pracy, odzyskiwaniem należności, uzyskaniem rozwodu czy prawem do opieki społecznej lub ubezpieczenia zdrowotnego. To jedne z wielu usług, z jakich mogą Państwo skorzystać w naszej kancelarii. Prawnik w Niemczech, Sebastian Muller oraz jego pracownicy są do Państwa usług oraz podejmują się spraw o różnym stopniu skomplikowania.

Polski prawnik w Niemczech – szybka pomoc

Jeśli poszukują Państwo wsparcia prawniczego na terenie Niemiec, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wyróżnia nas nie tylko indywidualne podejście do każdej sytuacji. Jako polscy prawnicy w Niemczech jesteśmy jednymi z nielicznych, którzy obsłużą Państwa w języku polskim. Dzięki temu mogą Państwo lepiej zrozumieć zawiłości prawa niemieckiego, a także dajemy komfort prowadzenia sprawy w języku ojczystym. Dążymy do tego, aby spełnić najwyższe wymagania oraz sprostać najbardziej złożonym sytuacjom.

Usługi prawnika w Niemczech – szeroka oferta

Jesteśmy dostępni dla Państwa na terenie Magdeburga i Berlina, jednak podejmujemy się doradztwa i oferujemy wsparcia na terenie całych Niemiec. Nasze główne działania skupione są wokół zagadnień prawa pracy, jednak pomagamy także w innych dziedzinach ustawodawstwa. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie mogą Państwo poznać dokładną ofertę usług jakie świadczymy, jak i skontaktować się z naszymi prawnikami, w celu przedstawienia sprawy, którą możemy się zająć.